Türkiye’de birçok marka, kurum ve ajansın Spor Etkinlikleri konusunda danışmanlığını tercih ettiği kuruluş

Kurumsal spor yönetimi ve danışmanlığı konusunda profesyonel çözümler üreten firmamız, bu çözümler çerçevesinde kurumsal hedefler ve buna uygun stratejilerin belirlenmesini sağlar ve kurum içi raporlama ağının oluşturulması, organizasyonel dizaynın geliştirilmesiyle ortaklarının kurumsal kimliklerini kazanmasına yardımcı olur. Yönetim kurulunun verimliliğini artıracak çözümler sunarak görev, yetki ve sorumlulukların belirlenmesini sağlayan 78 Events ortaklarına en iyi hizmeti sunmaktadır. Uzman kadrosuyla kurumsal prensipler ve temel değerler üzerine odaklanan firmamız, hızla gelişen spor endüstrisinde ortaklarının hak ettiği yeri alması üzerine odaklanmıştır.

Detaylı Bilgi

Markaların, şirketlerin ve kurumların hizmet verdikleri kişiler ile buluşma noktası olan etkinlikler, her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. 78 Events etkinlik planlaması hizmeti verirken her müşteri için ayrı bir proje ekibi oluşturmaktadır. Bu proje ekibi, etkinliğin müşterinin değerleri ile uyumlu olmasından, istenilen standartları yerine getirmesinden, etkinliğin en verimli şekilde geçmesinden ve sonuçlarının doğru ve sayısal olarak değerlendirilmesinden sorumludur.

Günümüzde bir spor ajansı Etkinlik Planlaması hizmetinde bir numara olmak istiyor ise, sadece müşterilerine hizmet vermek ile yetinmemeli, kendi etkinliklerini kendisi yaratabilmeli ya da yurtdışından etkinlikleri ülkesine getirebilmelidir.

DETAYLI BİLGİ

78 Events, sektöründeki küresel gelişmeleri yakından takip ederek portföyünde temsil ettiği birçok ulusal ve uluslararası proje ile müşterilerine spor ve eğlence dünyasının kapılarını açar.

Çeşitli ulusal ve uluslararası projelerin Türkiye organizasyonlarını düzenleyen 78 Events, organizasyonları, müşterileri için benzersiz bir iletişim fırsatına ve tanıtım aracına dönüştürür.

Federasyonlar, kulüpler ve müzik endüstrisini birleştirerek her stratejiye hizmet verecek, gündem olacak projelerin adresi 78 Events’ dir.

DETAYLI BİLGİ

Pazarlama dünyasında ihtiyaç duyulan birçok hizmet 78 Events Pazarlama Çözümleri tarafından profesyonellerce üretilir ve yönetilir;

Kreatif Çalışmalar
PR
Doğrudan Pazarlama
Dijital Pazarlama
Gerilla Aktiviteleri
Araştırma Çalışmaları
Örnekleme
Üniversite Temsilciliği

78 Events, müşterilerinin birçok ürünü tek çatı altından sağlayabileceği tam çözüm sunan bir yapıya sahiptir.

DETAYLI BİLGİ

Doğru Çözümler için Doğru Araçlar…

Bizimle İletişime Geçin!